Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

46 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Poniedziałek 2022-08-01

1
Kort 1
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Krzyzosiak-Michnikowski (POL) [WC] vs E. Mizerski (POL)
 1-6  1-6    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Blus (POL) [WC] vs M. Tvede (DEN)
 6-0  6-3    
FB zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Weiner (POL) vs L. Paschalidis (GRE) [WC]
 6-4  6-3    
NB 14:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
O. Gniewkowska (POL) [WC] vs V. Kliuch (UKR)
 2-6  7-5  7-10  
Kort 2
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Dzielo (POL) [4] vs A. Pencko (POL)
 6-0  6-1    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Tvede (DEN) vs M. Andrzejczak (POL)
 4-6  3-6    
FB zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
L. Stypula (POL) vs P. Aleksandrowicz (POL) [8]
 4-6  6-4  10-4  
NB 14:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Głowacka (POL) vs S. Niemc (POL)
 6-4  1-6  10-3  
Kort 3
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
T. Sopoliński (POL) vs T. Garbacz (POL)
 6-2  4-6  11-9  
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
K. Czyrek (POL) vs D. Hagmann (GBR) [5]
 2-6  6-2  10-4  
FB zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Podolak (GER) vs H. Jankowska (POL)
 6-2  6-0    
NB 14:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Skorupska (POL) [WC] vs A. Hnidets (UKR) [WC]
 6-1  6-2    
Kort 4
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
K. Knitter (POL) vs J. Solarski (POL) [8]
 4-6  3-6    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
J. Kluczyński (POL) vs M. Shevtsov (UKR)
 6-2  6-7(1)  10-8  
FB zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Caruk (POL) vs A. Kmiecik (POL)
 4-6  4-6    
NB 14:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
J. Strzelecka (POL) vs E. Durska (POL) [7]
 4-6  3-6    
Kort 5
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
H. Nazarov (UKR) vs J. Krawczyk (POL) [6]
 6-2  6-3    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
S. Maranda (POL) vs V. Hnidets (UKR) [WC]
 3-6  0-6    
FB zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
Y. Buriak (UKR) vs A. Drozd (POL) [A]
 2-6  6-1  2-10  
NB 14:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Odrobina (POL) vs K. Koziel (POL)
 6-3  3-6  10-6  
Kort 6
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Breus () [A] vs G. Wójcicki (POL)
 2-6  4-6    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Lambert (POL) [WC] vs A. Voblikov () [7]
 6-7(3)  3-6    
FB zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
S. Jasiczek (POL) vs A. Brozova (CZE)
 4-6  4-6    
NB 14:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Budnik (POL) [WC] vs L. Matuszewski (POL) [6]
 3-6  2-6    

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe