Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

45 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Wtorek 2021.07.27

2
Kort 1
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
D. Stonkus (LTU) [2] vs D. Juszczak (POL)
 2-6  4-6    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
S. Pieczyńska (POL) [1] vs H. Telżyńska (POL)
 3-6  6-3  10-7  
n.b. 13.45 zakończony
3. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
D. Juszczak (POL) vs B. Sopoliński (POL) [5]
 0-6  7-5  8-10  
16.15 zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
S. Zhylchuk (UKR) [4] vs K. Skowrońska (POL)
 6-2  6-1    
Kort 2
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
K. Królikowski (POL) vs B. Sopoliński (POL) [5]
 3-6  4-6    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
K. Popławska (POL) vs D. Podhajecka (POL)
 6-2  6-3    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
N. Turczuk (POL) [3] vs A. Czajka (POL)
 4-6  3-6    
14.30 zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
S. Pieczyńska (POL) [1] vs K. Popławska (POL)
 6-0  6-2    
Kort 3
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
K. Tomański (POL) [1] [WC] vs E. Mizerski (POL)
 6-3  6-3    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
D. Shoshyna (UKR) [2] vs H. Koprowska (POL)
 2-6  0-6  8-10  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
S. Zhylchuk (UKR) [4] vs O. Gniewkowska (POL)
 6-2  6-3    
16.00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
A. Czajka (POL) vs Z. Witkowska (POL)
 6-1  6-2    
Kort 4
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
J. Strzelecki (POL) vs B. Ros (POL)
       ret.  
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. Dzielo (POL) vs F. Tatera (POL) [6]
 7-5  6-2    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
K. Skowrońska (POL) vs M. Głowacka (POL)
 2-6  7-5  15-13  
n.b. 13.45 zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
B. Ros (POL) vs M. Dzielo (POL)
 6-3  6-3    
Kort 5
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
S. Szic (POL) [4] vs L. Gontar (POL)
 6-0  6-1    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
J. Włodarczyk (POL) vs P. Siekanowicz (POL) [8]
 3-6  1-6    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
A. Ciesielczyk (POL) vs Z. Witkowska (POL)
 0-6  6-7(2)    
n.b. 13.00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
K. Tomański (POL) [1] [WC] vs P. Siekanowicz (POL) [8]
 6-1  2-1    ret. Tomański  
f.b. zakończony
5. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
H. Koprowska (POL) vs J. Daroszewska (POL) [7]
 2-6  3-6    
Kort 6
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. Lis (POL) vs W. Kosowski (POL)
 7-6(8)  6-1    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
N. Łężniak (POL) vs J. Daroszewska (POL) [7]
 1-6  6-4  8-10  
n.b. 12.00 zakończony
3. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
S. Szic (POL) [4] vs M. Lis (POL)
 6-3  6-2    

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe