Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

46 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Środa 2022-08-03

3
Kort 1
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda
E. Demanet (BEL) [1] vs P. Siekanowicz (POL)
 6-0  2-0    ret.  
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
T. Boosarawongse (THA) [3] vs A. Blus (POL) [Q]
 7-6(8)  6-0    
NB 12.30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
M. Lange (POL) [WC] vs F. Virgili Berini (ESP) [7]
 3-6  4-6    
FB zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda
D. Maric (SRB) [4] vs A. Maćkowiak (POL) [WC]
 6-2  6-2    
NB 15:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda
B. Straszewska (POL) vs A. Lazarevic (SRB)
 2-6  7-6(2)  6-3  
NB 16:00 zakończony
6. Gra pojedyncza – 1 runda
Y. Kotliar (UKR) [1] vs O. Kuszel (POL)
 6-3  6-0    
Kort 2
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda
M. Mitoń (POL) [WC] vs R. Kupfers (LAT)
 6-7(5)  3-6    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
A. Saar (SWE) [6] vs M. Kowal (POL) [WC]
 6-4  6-3    
NB 12.30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
M. Biedermann (POL) [Q] vs F. Bidan (LBN) [4]
 2-6  6-7(4)    
FB zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda
M. Drozd (GER) vs M. Mackiewicz (POL)
 6-2  6-1    
NB 15:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda
M. Głowacka (POL) [Q] vs A. Zeghlouli (MAR) [3]
 3-6  1-6    
NB 16:00 zakończony
6. Gra pojedyncza – 1 runda
G. Di Paola (ITA) vs A. Persson (POL) [WC]
 6-2  6-1    
Kort 3
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda
A. Nemeth (GER) vs P. Czaczkowski (POL) [8]
 6-3  6-1    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
G. Vulpitta (ITA) vs F. Lechno-Wasiutyński (POL)
 6-4  1-6  6-2  
NB 12.30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
A. Meduri (ITA) vs M. Dzielo (POL) [Q]
 6-2  6-0    
FB zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda
D. Podhajecka (POL) vs L. Morreale (ITA) [2]
 4-6  4-6    
NB 15:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda
H. Koprowska (POL) [WC] vs G. Greco (ITA) [5]
 4-6      
Kort 4
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda
L. Zaorski (POL) vs T. Masera (ITA)
 2-6  6-2  6-3  
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
G. Marques (POR) vs G. Matuszewski (POL) [2]
 6-4  6-7(2)  3-6  
NB 12.30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
D. Tens (LAT) vs E. Mizerski (POL) [Q]
 7-5  7-5    
FB zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda
R. Calvo (USA) vs J. Daroszewska (POL) [Q]
 3-6  3-6    
NB 15:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda
V. Kliuch (UKR) [Q] vs N. Turczuk (POL)
 6-3  6-2    
Kort 5
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda
D. Schwarc (SVK) vs E. Aubert (SUI)
 1-6  1-6    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
G. Dambins (LAT) vs J. Solarski (POL) [LL]
 6-3  6-4    
NB 12.30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
A. Puls (GER) [6] vs K. Skowrońska (POL)
 6-1  6-0    
FB zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda
K. Gołda (POL) vs S. Zhylchuk (UKR)
 3-6  1-6    
NB 15:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda
O. Orlińska (POL) vs L. Nilsson (SWE)
 6-4  7-5    
Kort 6
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda
E. Tkalenko (UKR) [5] vs O. Grzegorzewski (POL)
 6-7(5)  7-6(5)  3-0  ret.  
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
N. Barcik (POL) [WC] vs N. Ratiu (BEL)
 7-6(1)  5-7  4-6  
NB 12.30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
A. Brozova (CZE) [Q] vs E. Czapulak (POL)
 6-3  6-3    
FB zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda
A. Zack (ISR) [7] vs N. Kulbiej (POL)
 6-7(3)  0-6    
NB 15:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda
N. Affelt (POL) [WC] vs P. Goina (ROU) [8]
 3-6  2-6    

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe