Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

45 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Środa 2021.07.28

3
Kort 1
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
X. Lipiec (POL) vs A. Smejkalova (CZE) [3]
 1-6  6-4  6-4  
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Myslivec (CZE) vs B. Zgoła (POL) [3]
 4-6  6-7(5)    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
P. Stankiewicz (POL) [WC] vs P. Barbier Gazeu (FRA)
 0-6  3-6    
n.b. 13:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
V. Matasova (RUS) [7] vs A. Paszun (POL) [WC]
 6-0  6-2    
n.b. 14:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda MD
U. Bakaityte (LTU) vs Z. Kubacha (POL) [6]
 2-6  4-6    
f.b. zakończony
6. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Szic (POL) [Q] vs M. Samardzic (MNE)
 6-4  6-3    
Kort 2
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
D. Shadchneva (RUS) [4] vs O. Gołaś (POL)
 7-5  6-3    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Kamrowski (POL) [1] vs F. Ridout (GBR)
 6-3  6-0    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Zhylchuk (UKR) [Q] vs A. Czajka (POL) [Q]
 6-3  7-6(5)    
n.b. 13.00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
A. Piestrzyńska (POL) vs K. Blanch (USA)
 4-6  6-2  2-6  
n.b. 14:00 zakończony
5. Gra pojedyncza –
G. Matuszewski (POL) [8] vs D. Dietrich (SUI)
 3-6  4-6    
f.b. zakończony
6. Gra pojedyncza – 1 runda MD
B. Sopoliński (POL) [Q] vs I. Simakin (RUS) [2]
 5-7  6-4  6-7(5)  
Kort 3
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
A. Sabaliauskas (LTU) [4] vs M. Kułakowski (POL) [WC]
 6-7(2)  4-6    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Rutter (GBR) vs M. Lange (POL) [WC]
 6-4  6-3    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
L. Peyre (ARG) [5] vs A. Maćkowiak (POL) [WC]
 6-0  6-0    
n.b. 13.00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Zhiyenbayeva (GER) vs M. Stankiewicz (POL) [WC]
 4-6  6-4  6-0  
n.b. 14:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Pieczyńska (POL) [Q] vs K. Bubelyte (LTU) [2]
 1-6  1-6    
Kort 4
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
K. Szymkowiak (POL) [WC] vs L. Jovanovic (SRB)
 2-6  6-2  6-1  
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
P. Jattavapornvanit (THA) [1] vs L. Koralnik (POL)
 6-1  6-2    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
J. Dziobak (POL) vs A. Dagan (ISR)
 3-6  7-5  6-2  
n.b. 13:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
A. Bozova (POL) vs A. Grechkina (RUS)
 4-6  6-2  0-6  
n.b. 14:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Tammaro (ITA) vs M. Kos (POL) [7]
 6-7(5)  4-6    
Kort 5
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
B. Ros (POL) [Q] vs N. Merre (BEL) [6]
 7-5  1-6  2-6  
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
L. Morreale (GER) vs C. Simunyu (IRL)
 6-2  7-5    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
P. Stokowski (POL) vs R. Gales (FRA)
 6-0  6-2    
n.b. 13:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
J. Daroszewska (POL) [Q] vs P. Paukstyte (LTU) [8]
 3-6  4-6    
n.b. 14:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda MD
F. Romano (ITA) vs T. Pereira (POR)
 6-4  6-3    
Kort 6
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
K. Quirijns (SUI) vs A. Kresina (CZE)
 1-6  1-6    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Santos (POR) vs J. Grujic (SRB)
 1-6  0-6    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
P. Vaitiekunas (LTU) [5] vs P. Siekanowicz (POL) [Q]
 4-6  6-4  6-3  
n.b. 13:00 zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
B. Straszewska (POL) [WC] vs S. Macavei (USA)
 0-6  7-5  2-6  
n.b. 14:00 zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Breen (FIJ) vs Z. Frankowska (POL) [WC]
 1-6  1-6    

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe