Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

45 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Czwartek 2021.07.29

4
Kort 1
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda MD
S. Zhiyenbayeva (GER) vs X. Lipiec (POL)
 5-7  3-6    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda MD
F. Romano (ITA) vs B. Zgoła (POL) [3]
 4-6  5-7    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda MD
P. Stokowski (POL) vs M. Kos (POL) [7]
 6-4  6-1    
n.b. 12:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
L. Peyre (ARG)
M. Santos (POR)
vs A. Czajka (POL) [WC]
B. Straszewska (POL) [WC]
 6-2  7-6(5)    
n.b. 13.30 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
P. Stokowski (POL)
B. Zgoła (POL)
vs A. Kresina (CZE)
S. Myslivec (CZE)
 6-3  6-3    
f.b. zakończony
6. Gra podwójna – 1 runda
A. Sabaliauskas (LTU) [1]
P. Vaitiekunas (LTU) [1]
vs M. Kułakowski (POL) [WC]
B. Sopoliński (POL) [WC]
 6-4  1-6  10-2  
Kort 2
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda MD
L. Morreale (GER) vs Z. Kubacha (POL) [6]
 6-7(1)  4-6  1-6  
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda MD
M. Kamrowski (POL) [1] vs A. Kresina (CZE)
 3-6  6-3  4-6  
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda MD
K. Szymkowiak (POL) [WC] vs N. Merre (BEL) [6]
 2-6  2-6    
n.b. 12:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
Z. Kubacha (POL) [4]
X. Lipiec (POL) [4]
vs J. Grujic (SRB)
L. Morreale (GER)
 6-4  6-2    
n.b. 13.30 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
L. Jovanovic (SRB)
M. Samardzic (MNE)
vs M. Lange (POL) [WC]
P. Stankiewicz (POL) [WC]
 6-4  6-1    
f.b. zakończony
6. Gra podwójna – 1 runda
J. Dziobak (POL)
K. Szymkowiak (POL)
vs I. Simakin (RUS) [2]
M. Tammaro (ITA) [2]
 6-4  6-1    
Kort 3
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda MD
J. Grujic (SRB) vs K. Bubelyte (LTU) [2]
 6-3  6-1    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda MD
D. Dietrich (SUI) vs M. Rutter (GBR)
 6-2  7-5    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda MD
M. Kułakowski (POL) [WC] vs J. Dziobak (POL)
 2-6  3-6    
n.b. 12:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
A. Maćkowiak (POL) [WC]
A. Paszun (POL) [WC]
vs P. Jattavapornvanit (THA) [3]
A. Piestrzyńska (POL) [3]
 1-6  2-6    
n.b. 13.30 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda gry
P. Czaczkowski (POL)
D. Stonkus (LTU)
vs G. Matuszewski (POL)
F. Tatera (POL)
 7-5  6-3    
Kort 4
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda MD
L. Peyre (ARG) [5] vs S. Macavei (USA)
 1-6  4-6  6-7(2)  
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda MD
P. Jattavapornvanit (THA) [1] vs A. Grechkina (RUS)
 6-0  2-6  6-3  
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda MD
S. Szic (POL) [Q] vs I. Simakin (RUS) [2]
 4-6  4-6    
n.b. 12:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
K. Bubelyte (LTU) [1]
A. Smejkalova (CZE) [1]
vs J. Daroszewska (POL)
Z. Frankowska (POL)
 6-2  6-3    
n.b. 13.30 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
R. Gales (FRA)
F. Romano (ITA)
vs P. Barbier Gazeu (FRA) [4]
M. Kos (POL) [4]
 3-6  3-6    
Kort 5
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda MD
K. Blanch (USA) vs P. Paukstyte (LTU) [8]
 6-2  6-3    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda MD
V. Matasova (RUS) [7] vs Z. Frankowska (POL) [WC]
 5-7  7-5  6-1  
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra podwójna – 1 runda
U. Bakaityte (LTU)
P. Paukstyte (LTU)
vs M. Mackiewicz (POL) [WC]
M. Stankiewicz (POL) [WC]
 6-4  6-0    
n.b. 12:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
C. Simunyu (IRL)
S. Zhiyenbayeva (GER)
vs A. Grechkina (RUS)
E. Lazareva (BLR)
 6-4  6-1    
n.b. 13.30 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
D. Dietrich (SUI)
K. Quirijns (SUI)
vs A. Dagan (ISR)
I. Geva (ISR)
 4-6  3-6    
Kort 6
09:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda MD
D. Shadchneva (RUS) [4] vs S. Zhylchuk (UKR) [Q]
 6-1  6-0    
n.b. 10:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda MD
P. Vaitiekunas (LTU) [5] vs P. Barbier Gazeu (FRA)
 5-7  1-6    
n.b. 11:30 zakończony
3. Gra podwójna – 1 runda
K. Blanch (USA)
O. Gołaś (POL)
vs A. Węgrzyn (POL)
Z. Witkowska (POL)
 6-3  6-2    
n.b. 12:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
S. Breen (FIJ)
G. Kalamaris (FRA)
vs V. Matasova (RUS) [2]
D. Shadchneva (RUS) [2]
 2-6  0-6    
n.b. 13.30 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
N. Merre (BEL) [3]
T. Pereira (POR) [3]
vs F. Ridout (GBR)
M. Rutter (GBR)
 6-4  6-2    

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe