Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

46 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Piątek 2022-08-05

5
Kort 1
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
E. Demanet (BEL) [1] vs G. Vulpitta (ITA)
 6-3  6-2    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
B. Straszewska (POL) vs L. Morreale (ITA) [2]
 3-6  4-6    
NB 12.30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
T. Masera (ITA)
G. Vulpitta (ITA)
vs M. Lange (POL)
M. Mitoń (POL)
 4-6  6-3  15-13  
FB zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
Y. Kotliar (UKR) [1]
A. Zack (ISR) [1]
vs N. Affelt (POL)
V. Kliuch (UKR)
 3-6  6-3  7-10  
Kort 2
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
T. Boosarawongse (THA) [3] vs E. Aubert (SUI)
 2-6  6-4  6-3  
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
A. Puls (GER) [6] vs A. Zeghlouli (MAR) [3]
 2-6  6-4  6-3  
NB 12.30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
P. Czaczkowski (POL) [1]
G. Matuszewski (POL) [1]
vs E. Aubert (SUI)
N. Aubert (SUI)
 6-7(2)  6-1  11-9  
FB zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
A. Meduri (ITA)
F. Virgili Berini (ESP)
vs M. Kowal (POL)
D. Schwarc (SVK)
 6-2  6-7(6)  12-10  
Kort 3
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
E. Tkalenko (UKR) [5] vs A. Meduri (ITA)
 6-7(5)  5-7(4)    
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
Y. Kotliar (UKR) [1] vs P. Goina (ROU) [8]
 6-1  6-2    
NB 12.30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
F. Lechno-Wasiutyński (POL)
A. Nemeth (GER)
vs E. Demanet (BEL) [2]
N. Ratiu (BEL) [2]
 4-6  3-6    
FB zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
P. Goina (ROU) [3]
A. Zeghlouli (MAR) [3]
vs A. Lazarevic (SRB)
D. Maric (SRB)
 2-6  1-6    
Kort 4
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
A. Saar (SWE) [6] vs F. Bidan (LBN) [4]
 4-6  7-6(6)  4-6  
FB zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
D. Maric (SRB) [4] vs V. Kliuch (UKR) [Q]
 7-6(4)  6-0    
NB 12.30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
R. Calvo (USA)
G. Di Paola (ITA)
vs K. Gołda (POL)
O. Orlińska (POL)
 1-6  1-6    
FB zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
J. Daroszewska (POL)
L. Nilsson (SWE)
vs A. Puls (GER) [4]
S. Zhylchuk (UKR) [4]
 7-6(7)  4-6  8-10  

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe