Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

45 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Piątek 2021.07.30

5
Kort 1
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
V. Matasova (RUS) [7] vs X. Lipiec (POL)
 6-2  6-3    
n.b. 11:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
P. Barbier Gazeu (FRA) vs B. Zgoła (POL) [3]
 3-6  1-6    
n.b. 12:30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
Z. Kubacha (POL) [4]
X. Lipiec (POL) [4]
vs L. Peyre (ARG)
M. Santos (POR)
 6-3  6-4    
n.b. 13.30 zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
P. Stokowski (POL)
B. Zgoła (POL)
vs P. Barbier Gazeu (FRA) [4]
M. Kos (POL) [4]
 6-3  1-6  10-1  
Kort 2
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
P. Jattavapornvanit (THA) [1] vs K. Blanch (USA)
 3-6  6-1  6-2  
n.b. 11:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
J. Dziobak (POL) vs P. Stokowski (POL)
 2-6  3-6    
n.b. 12:30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
K. Blanch (USA)
O. Gołaś (POL)
vs P. Jattavapornvanit (THA) [3]
A. Piestrzyńska (POL) [3]
 1-6  2-6  8-10  
n.b. 13.30 zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
A. Dagan (ISR)
I. Geva (ISR)
vs J. Dziobak (POL)
K. Szymkowiak (POL)
 4-6  1-6    
Kort 3
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
D. Shadchneva (RUS) [4] vs L. Morreale (GER)
 6-4  6-3    
n.b. 11:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
A. Kresina (CZE) vs N. Merre (BEL) [6]
 4-6  4-6    
n.b. 12:30 zakończony
3. Gra podwójna – ćwierćfinał
U. Bakaityte (LTU)
P. Paukstyte (LTU)
vs V. Matasova (RUS) [2]
D. Shadchneva (RUS) [2]
 4-6  5-7    
n.b. 13.30 zakończony
4. Gra podwójna – ćwierćfinał
N. Merre (BEL) [3]
T. Pereira (POR) [3]
vs P. Czaczkowski (POL)
D. Stonkus (LTU)
 7-6(2)  6-3    
Kort 4
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
S. Macavei (USA) vs J. Grujic (SRB)
 6-4  6-2    
n.b. 11:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – ćwierćfinał
D. Dietrich (SUI) vs I. Simakin (RUS) [2]
 6-1  6-1    
Kort 5
11:00 zakończony
1. Gra podwójna – ćwierćfinał
K. Bubelyte (LTU) [1]
A. Smejkalova (CZE) [1]
vs C. Simunyu (IRL)
S. Zhiyenbayeva (GER)
 4-6  1-6    
Kort 6
10:00 zakończony
1. Gra podwójna – ćwierćfinał
A. Sabaliauskas (LTU) [1]
P. Vaitiekunas (LTU) [1]
vs L. Jovanovic (SRB)
M. Samardzic (MNE)
 6-2  7-6(5)    

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe