Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Zakończone mecze

46 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Poniedziałek 2022-08-01

1
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
V. Pavlenko (UKR) [4]
winner
 
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
J. Daroszewska (POL) [1] [A]
winner
 
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Biedermann (POL) [3]
winner
 
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
N. Michta (POL) [2] [WC]
winner
 
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
F. Scata (FRA) [5]
winner
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
J. Strzelecki (POL) [2]
winner
 
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
C. Nilsson (SWE) [3]
winner
 
Kort centralny – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Wright (GBR) [1]
winner
 
Kort 1 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
1
1
winner
6
6
Kort 1 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Blus (POL) [WC]
winner
6
6
M. Tvede (DEN)
 
0
3
Kort 1 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Weiner (POL)
winner
6
6
L. Paschalidis (GRE) [WC]
 
4
3
Kort 1 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
O. Gniewkowska (POL) [WC]
 
2
7
7
V. Kliuch (UKR)
winner
6
5
10
Kort 2 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Dzielo (POL) [4]
winner
6
6
A. Pencko (POL)
 
0
1
Kort 2 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Tvede (DEN)
 
4
3
winner
6
6
Kort 2 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
winner
4
6
10
 
6
4
4
Kort 2 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
winner
6
1
10
S. Niemc (POL)
 
4
6
3
Kort 3 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
winner
6
4
11
 
2
6
9
Kort 3 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
K. Czyrek (POL)
winner
2
6
10
D. Hagmann (GBR) [5]
 
6
2
4
Kort 3 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
winner
6
6
 
2
0
Kort 3 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Skorupska (POL) [WC]
winner
6
6
A. Hnidets (UKR) [WC]
 
1
2
Kort 4 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
4
3
J. Solarski (POL) [8]
winner
6
6
Kort 4 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
winner
6
61
10
 
2
77
8
Kort 4 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Caruk (POL)
 
4
4
winner
6
6
Kort 4 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
4
3
E. Durska (POL) [7]
winner
6
6
Kort 5 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
winner
6
6
J. Krawczyk (POL) [6]
 
2
3
Kort 5 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
3
0
V. Hnidets (UKR) [WC]
winner
6
6
Kort 5 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
Y. Buriak (UKR)
 
2
6
2
A. Drozd (POL) [A]
winner
6
1
10
Kort 5 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
6
3
10
K. Koziel (POL)
winner
3
6
6
Kort 6 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Breus () [A]
 
2
4
winner
6
6
Kort 6 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Lambert (POL) [WC]
 
63
3
winner
77
6
Kort 6 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
 
4
4
winner
6
6
Kort 6 – Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Budnik (POL) [WC]
 
3
2
L. Matuszewski (POL) [6]
winner
6
6

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe