Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Zakończone mecze

45 Grand Prix Wojciecha Fibaka
Czwartek 2021.07.29

4
Kort 1 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
 
5
3
X. Lipiec (POL)
winner
7
6
Kort 1 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
F. Romano (ITA)
 
4
5
B. Zgoła (POL) [3]
winner
6
7
Kort 1 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
winner
6
6
M. Kos (POL) [7]
 
4
1
Kort 1 – Gra podwójna – 1 runda
L. Peyre (ARG) / M. Santos (POR)
winner
6
77
A. Czajka (POL) [WC] / B. Straszewska (POL) [WC]
 
2
65
Kort 1 – Gra podwójna – 1 runda
P. Stokowski (POL) / B. Zgoła (POL)
winner
6
6
A. Kresina (CZE) / S. Myslivec (CZE)
 
3
3
Kort 1 – Gra podwójna – 1 runda
A. Sabaliauskas (LTU) [1] / P. Vaitiekunas (LTU) [1]
winner
6
1
10
M. Kułakowski (POL) [WC] / B. Sopoliński (POL) [WC]
 
4
6
2
Kort 2 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
winner
61
4
1
Z. Kubacha (POL) [6]
 
77
6
6
Kort 2 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
M. Kamrowski (POL) [1]
 
3
6
4
winner
6
3
6
Kort 2 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
K. Szymkowiak (POL) [WC]
 
2
2
N. Merre (BEL) [6]
winner
6
6
Kort 2 – Gra podwójna – 1 runda
Z. Kubacha (POL) [4] / X. Lipiec (POL) [4]
winner
6
6
J. Grujic (SRB) / L. Morreale (GER)
 
4
2
Kort 2 – Gra podwójna – 1 runda
winner
6
6
M. Lange (POL) [WC] / P. Stankiewicz (POL) [WC]
 
4
1
Kort 2 – Gra podwójna – 1 runda
winner
6
6
I. Simakin (RUS) [2] / M. Tammaro (ITA) [2]
 
4
1
Kort 3 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
J. Grujic (SRB)
winner
6
6
K. Bubelyte (LTU) [2]
 
3
1
Kort 3 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
winner
6
7
M. Rutter (GBR)
 
2
5
Kort 3 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
M. Kułakowski (POL) [WC]
 
2
3
winner
6
6
Kort 3 – Gra podwójna – 1 runda
A. Maćkowiak (POL) [WC] / A. Paszun (POL) [WC]
 
1
2
winner
6
6
Kort 3 – Gra podwójna – 1 runda gry
winner
7
6
 
5
3
Kort 4 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
L. Peyre (ARG) [5]
 
1
4
62
winner
6
6
77
Kort 4 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
winner
6
2
6
 
0
6
3
Kort 4 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
S. Szic (POL) [Q]
 
4
4
I. Simakin (RUS) [2]
winner
6
6
Kort 4 – Gra podwójna – 1 runda
K. Bubelyte (LTU) [1] / A. Smejkalova (CZE) [1]
winner
6
6
 
2
3
Kort 4 – Gra podwójna – 1 runda
R. Gales (FRA) / F. Romano (ITA)
 
3
3
P. Barbier Gazeu (FRA) [4] / M. Kos (POL) [4]
winner
6
6
Kort 5 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
K. Blanch (USA)
winner
6
6
P. Paukstyte (LTU) [8]
 
2
3
Kort 5 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
V. Matasova (RUS) [7]
winner
5
7
6
Z. Frankowska (POL) [WC]
 
7
5
1
Kort 5 – Gra podwójna – 1 runda
winner
6
6
M. Mackiewicz (POL) [WC] / M. Stankiewicz (POL) [WC]
 
4
0
Kort 5 – Gra podwójna – 1 runda
winner
6
6
 
4
1
Kort 5 – Gra podwójna – 1 runda
D. Dietrich (SUI) / K. Quirijns (SUI)
 
4
3
A. Dagan (ISR) / I. Geva (ISR)
winner
6
6
Kort 6 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
D. Shadchneva (RUS) [4]
winner
6
6
S. Zhylchuk (UKR) [Q]
 
1
0
Kort 6 – Gra pojedyncza – 2 runda MD
P. Vaitiekunas (LTU) [5]
 
5
1
winner
7
6
Kort 6 – Gra podwójna – 1 runda
K. Blanch (USA) / O. Gołaś (POL)
winner
6
6
 
3
2
Kort 6 – Gra podwójna – 1 runda
S. Breen (FIJ) / G. Kalamaris (FRA)
 
2
0
V. Matasova (RUS) [2] / D. Shadchneva (RUS) [2]
winner
6
6
Kort 6 – Gra podwójna – 1 runda
N. Merre (BEL) [3] / T. Pereira (POR) [3]
winner
6
6
F. Ridout (GBR) / M. Rutter (GBR)
 
4
2

2016 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe